Başkan Yavaş, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ile bir araya geldi

Almanya Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir araya geldi.

AB Komisyonu Başkanı Leyen: Avrupa birlik ve kararlılığını sürdürüyor

Brüksel, 24 Nisan (Hibya)- Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa’nın birlik ve kararlılığını sürdürdüğünü ifade etti.

İran, ABD'nin siber saldırı suçlamasını asılsız olarak nitelendirdi

Tahran, 24 Nisan (Hibya) - İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasser Kanaani, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) hükümetinin bazı İranlı kişi ve şirketlerin siber saldırılara karıştığı yönündeki iddiasını temelsiz bularak kategorik olarak reddetti.

TÜBİTAK heyeti, Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, TÜBİTAK Grup Koordinatörü Dr. Metin Demirsoy ve TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Oğuz Demiryürek’i ağırladı.

Skechers çocukların Bi’Çift Hayaline ortak oldu

Skechers bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Make-A-Wish Türkiye ile 300 Dilek Çocuğu’nun hayalindeki ayakkabıya kavuşması için “Bi’Çift Hayalimiz Var” dedi.

Sunak: Field terbiyeli, ahlaklı ve düşünceli bir adamdı

Londra, 24 Nisan (Hibya) - İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, 81 yaşında hayatını kaybeden politikacı Frank Field için taziye mesajı yayımladı.

Almanya Federal Maliye Bakanı Lindner’den DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’a ziyaret

Almanya Federal Maliye Bakanı ve FDP Genel Başkanı Christian Lindner ve heyeti TBMM’de DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret etti.

UNRWA: Gazze’deki çocuklar endişe verici sıkıntı belirtileri gösteriyor

New York, 24 Nisan (Hibya) - Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA), Gazze genelindeki çocukların endişe verici sıkıntı belirtileri gösterdiğini açıkladı.

Yetişkinlere ve seyahat planlayanlara aşı tavsiyeleri

Memorial Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Funda Timurkaynak ve Memorial Şişli Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Servet Alan, 24-30 Nisan Aşı Haftası’nda aşılamanın toplum sağlığına önemi ile ilgili bilgi verdi.

Nil Karaibrahimgil'den Bursa'da 23 Nisan konseri

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliklerin finalinde Nil Karaibrahimgil sahne aldı.