UNRWA: Gazze’deki çocuklar endişe verici sıkıntı belirtileri gösteriyor

New York, 24 Nisan (Hibya) - Birleşmiş Milletler Filistinli Mültecilere Yardım ve Bayındırlık Ajansı (UNRWA), Gazze genelindeki çocukların endişe verici sıkıntı belirtileri gösterdiğini açıkladı.

Yetişkinlere ve seyahat planlayanlara aşı tavsiyeleri

Memorial Bahçelievler Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Funda Timurkaynak ve Memorial Şişli Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümü’nden Uzm. Dr. Servet Alan, 24-30 Nisan Aşı Haftası’nda aşılamanın toplum sağlığına önemi ile ilgili bilgi verdi.

Nil Karaibrahimgil'den Bursa'da 23 Nisan konseri

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliklerin finalinde Nil Karaibrahimgil sahne aldı.

İngiltere Savunma Bakanı Shapps: Küresel barışa yönelik tehditler artıyor

Londra, 24 Nisan (Hibya) - İngiltere Savunma Bakanı Grant Shapps, küresel barışa yönelik tehditlerin arttığını ifade etti.

ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Şanghay'da

Şanghay, 24 Nisan (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Çin Halk Cumhuriyeti'ne yaptığı ziyaretin ilk durağı olan Şanghay'da ulaştı.

Balıkesir’de 23 Nisan coşkusu gece gündüz devam etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca birçok aktivite ve gösteriyle kutlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Altıeylül Belediyesi ve Karesi Belediyesi ile birlikte organize ettiği programlarla çocukların yüzlerini güldürdü.

Bakan Güler, Vietnam Savunma Sanayi Başkanı Korgeneral Tuan’ı kabul etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Vietnam Savunma Sanayi Başkanı Korgeneral Quang Tuan’ı kabul etti.

Leyen: 2004'teki tarihi genişleme yeni bir dönemin doğuşuydu

Brüksel, 24 Nisan (Hibya)- Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, 2004'teki tarihi genişlemenin yeni bir dönemin doğuşu olduğunu ifade etti.

KASKİ, öğrencilere su tasarrufunun önemini anlattı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘Su Tasarrufu ve Suyun Serüveni’ projesi kapsamında Zübeyde Hanım İlkokulu’nda suyun önemi ve doğru su kullanımını anlatan bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Eaton Teknoloji Karavanı yola çıkıyor

Akıllı Güç yönetimi şirketi Eaton, Mobil Teknoloji Günleri Türkiye turunda yenilikçi çözümler sektör profesyonellerine birinci elden tanıtılacak.