Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier’i resmi törenle karşıladı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde resmi törenle karşıladı.

Meka Beton'dan SPK başvurusu

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş, esas sözleşme tadiline ilişkin Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) başvurdu.

BMD model portföy 24.04.2024

BMD Araştırma portföyünde BIMAS, PETKM, TCELL, TUPRS, FROTO, AYGAZ, CIMSA, TRGYO, THYAO ve EREGL yer almaktadır.

Yerel seçimler sonrası belediyelere regl yoksulluğuyla mücadelede büyük sorumluluk düşüyor

Konuşmamız Gerek Derneği, Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonu çalışmaları, yerel seçimler sonrası regl bakım ihtiyaçları odaklı sosyal belediyecilik, 23 Nisan'da çocuklarla regl odaklı kitap ve kaynaklarla iletişim kurma ve başvuruları çok yakında kapanacak olan Yerel Menstrüel Adalet Elçileri programı üzerine gündemlerini paylaşıyor.

Başkan Yavaş, Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier ile bir araya geldi

Almanya Cumhurbaşkanı Frank Walter Steinmeier ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş bir araya geldi.

AB Komisyonu Başkanı Leyen: Avrupa birlik ve kararlılığını sürdürüyor

Brüksel, 24 Nisan (Hibya)- Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa’nın birlik ve kararlılığını sürdürdüğünü ifade etti.

İran, ABD'nin siber saldırı suçlamasını asılsız olarak nitelendirdi

Tahran, 24 Nisan (Hibya) - İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Nasser Kanaani, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) hükümetinin bazı İranlı kişi ve şirketlerin siber saldırılara karıştığı yönündeki iddiasını temelsiz bularak kategorik olarak reddetti.

TÜBİTAK heyeti, Başkan Büyükkılıç'ı ziyaret etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, TÜBİTAK Grup Koordinatörü Dr. Metin Demirsoy ve TÜBİTAK Kayseri Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Oğuz Demiryürek’i ağırladı.

Skechers çocukların Bi’Çift Hayaline ortak oldu

Skechers bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Make-A-Wish Türkiye ile 300 Dilek Çocuğu’nun hayalindeki ayakkabıya kavuşması için “Bi’Çift Hayalimiz Var” dedi.

Sunak: Field terbiyeli, ahlaklı ve düşünceli bir adamdı

Londra, 24 Nisan (Hibya) - İngiltere Başbakanı Rishi Sunak, 81 yaşında hayatını kaybeden politikacı Frank Field için taziye mesajı yayımladı.