ABD Dışişleri Bakanı Blinken, Şanghay'da

Şanghay, 24 Nisan (Hibya) - Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Çin Halk Cumhuriyeti'ne yaptığı ziyaretin ilk durağı olan Şanghay'da ulaştı.

Balıkesir’de 23 Nisan coşkusu gece gündüz devam etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı gün boyunca birçok aktivite ve gösteriyle kutlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi; Altıeylül Belediyesi ve Karesi Belediyesi ile birlikte organize ettiği programlarla çocukların yüzlerini güldürdü.

Bakan Güler, Vietnam Savunma Sanayi Başkanı Korgeneral Tuan’ı kabul etti

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Vietnam Savunma Sanayi Başkanı Korgeneral Quang Tuan’ı kabul etti.

Leyen: 2004'teki tarihi genişleme yeni bir dönemin doğuşuydu

Brüksel, 24 Nisan (Hibya)- Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, 2004'teki tarihi genişlemenin yeni bir dönemin doğuşu olduğunu ifade etti.

KASKİ, öğrencilere su tasarrufunun önemini anlattı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, ‘Su Tasarrufu ve Suyun Serüveni’ projesi kapsamında Zübeyde Hanım İlkokulu’nda suyun önemi ve doğru su kullanımını anlatan bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Eaton Teknoloji Karavanı yola çıkıyor

Akıllı Güç yönetimi şirketi Eaton, Mobil Teknoloji Günleri Türkiye turunda yenilikçi çözümler sektör profesyonellerine birinci elden tanıtılacak.

Bakan Uraloğlu, Ankara’da Bölge Müdürleri Toplantısı’na katıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bölge Müdürleri Toplantısı’na katıldı.

“İzmir Şehir Hastanesi’nde bir kişi sağlık çalışanını pompalı tüfekle rehin aldı” iddiası

Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, bazı basın yayın organlarında yer alan “İzmir Şehir Hastanesi’nde bir kişi sağlık çalışanını pompalı tüfekle rehin aldı” iddiasını yalanladı.

Bakan Işıkhan: Bizim için emek kutsaldır, alın teri kutsaldır

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Türkiye’nin kalkınmasına ve büyümesi için işçilerin harcadığı emeğe minnettar olduklarını ifade etti.

İBB Şehir Tiyatroları'nda bu hafta 24-27 Nisan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Şehir Tiyatroları, bu hafta 9 oyunla seyirci karşısına çıkacak.